Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nenaplněná láska

30. 5. 2009

,,Naruto! Naruto!

Přiběhla k němu celá uřícená Hinata.

,,Ano Hinata-chan? Optal se Naruto a zajímalo ho proč ho volá z poloviny celé vesnice.

,,Sasuke si za týden bere Sakuru."

Blonďáček znatelně ztuhl. Touto větou se Narutovi oficiálně zbořil svět jako domeček z karet. Místo smutku se však rychle vystřídal vztek. Vztek na Sasukeho,kterého tajně miloval. Na Sakuru,která mu ho ukradla. Ukradla JEHO Sasukeho. Poslední dobou si všiml,že Sasuke se Sakurou někam mizí,ale nikdy by ho nenapadlo,že bude chodit za růžovovlasou čůzou,která mu ho vezme.

Naruto Hinatě upřímně poděkoval,rychle pak červenající Hinatu políbil na čelo a s křečovitým úsměvem zmizel.

Zabouchl za sebou dveře a plačky se sesunul na zem.

,,Proč...proč ty mizero?! Řval Naruto na zavřené dveře. Všechen potlačovaný vztek se vydral ven. Už mu nic nebránilo. Vztek si vylil na nebohé židli,co se mu připletla do cesty.

Když si ze židle konečně udělal stojan na párátka,napadl ho nápad. Pomalu se zvedl ze země kde celou dobu seděl a odkráčel do kuchyně. Sáhl do příborníku a vytáhl ostrý kuchyňský nůž.

Pomalu si s ním začal přejíždět přes břicho a tvářil se jako by ta bolest byla ta největší slast,kterou v životě zažil. Vlastně pro tuhle situaci byla. S nožem si ještě dlouho přejížděl přes trup,než se ujistil,že je celá pokrytá řežnými ranami a přímo na hrudi měl mělkou tržnou ránu se kterou se pojistil,že případě,že mu někdo překazí pokus o sebevraždu ho sama zprovodí z tohodle krutého a nespravedlivého světa.

Dál si jemně přejížděl přes krk,kde najednou silně sekl. Vyvalilo se mnoho krve,ale tepna zůstala ještě nedotčená. Nožem si objel konturu rtů,než je pečlivě a mučivě pomalu vyřezával. Chtěl aby trpěl nejvíce a teď mu to právě takhle vyhovovalo. Pohled mu padl na prsty. S nima se moc nezabýval a jednoduše je všechny uřízl krom dvou prstů,aby mohl uchopit nůž také do druhé ruky. V tom si vzpoměl na nohy a se šíleným úsměvem si sundal boty. Pak si očkem prohlídl zatím ničím nenarušené nohy,což se mu nelíbilo. Nejdřív si jen tak hrál s prstama,než se rozhodl to skončit. Hravě si nožem řezal každý druhý prst a přitom si představoval Sasukeho. Šíleně se rozchechtal a hodlal siještě chvilku pohrát. Teď se zaměřil hlavně na obličej. Obočí si vodorovně usekl a dál už to neřešil. Uchechtl se. To onočí mu připomělo Rocka Leea. Do očí se mu vydrali slzy z pomyšlení na přátele. Snažil si slzy utřít znetvořenou rukou,ale slzy mu máčely tričko dál. Nechtěl na ně myslet. Vůbec. Hlavně na tu růžovou čůzu,co mu přebrala jeho Sasukeho. V návalu vzteku si nožem přejel přes obě oči.

Viděl,stále viděl. Rozchechtal se jako šílenec. Viděl rudou životodárnou tekutinu,které se lidi báli. Stejně jako jeho.

,,Není krev krásná? Proč se jí lidé bojíte? Vždyť vám zachrání život!

Jeho smích přidal na síle. Chechtal se snad do té doby,než jeho srdce odbilo naposled. Šílenecký smích nahradily hořké slzy,než se oči mladého muže navždy zavřeli.

Sasuke,počkám na tebe...lásko.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

O_o

(Chi-ryu, 1. 12. 2010 17:01)

Krásný ale občas sem měla co dělat XD . Blbec Sasu(ostatně to se nikdy nezmění :P )! Každopádně to bylo krásný, jen by mě zajímala reakce ostatních kdyby ho tak našli :)

...

(Lilirose, 27. 6. 2009 12:29)

ježiši :-O :-O chudáák Naruto... Sasuke se musel zblánit když si chce vzíít Sakuru.. ae jinak ¨nádherně napsaný

depresivní!!!

(ebika, 12. 6. 2009 20:07)

Oúú to bylo deprimující jaj ak to jsem těžce nedávala
ttebajo!!!
Ale jinak nádherná povídka se fakt povedla.

O__O

(Iruka sensei, 31. 5. 2009 21:34)

Jashine vy jste sadisti!!!!

...

(terkic, 31. 5. 2009 20:52)

heh já z vás snad za chvíli budu mít noční můry:D

zase já???

(Mono.-chan tvoje SB, 31. 5. 2009 17:38)

Já??? Já za nic nemůžu (křečovitej úsměv)