Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lásce se odpouští

24. 5. 2009

Ne! Řekl rázně černovlasý mladík,na kterém bylo vidět,že je značně naštvaný na svého partnera-milence.,,Ale já se o sebe dokážu postarat!" vybuchl plavovlasý chlapec,který byl důvodem dnešní hádky.,,Prostě ne a ne,chápeš? Nedokázal bych unést,kdyby se ti něco stalo." Kando Yu se pronikavě podíval na svého milence a povalil ho na zem.,,Prostě ne."řekl naposled,vstal.,,Hm"odfrkl si Allen a v hlavě se mu zrodil ďábelský plán. Skočil na Kandu a ten ho vzápětí hodil na postel a začal vášnivě líbat. Když skončili,ležel Allen v Kandovo náručí a zašeptal:,,Stejně tam půjdu,je to mise. S mojí anti-akuma zbraní se mi nic nestane." ,,To si jen myslíš!"řekl Kanda dost naštvaně.Shodil Allena z náruče a zapl si kalhoty. ,,Je to nebezbečná mise,a ty to víš! Ty prostě ze všeho legraci a potom to má následky.",,Vždyť mi vůbec nevěříš!"zakřičel Allen na Kanda.,,Právě proto tam nepůjdeš."zašeptal potichu,aby to Allen slyšel a práskl dveřmi,kde nechal plačícího Allena sám.

Den mise

Kando! volal Allen aspoň 50x za celou  cestu ve vlaku,ale Yu ho pořád ignoroval.,,No tak dobře."řekl si Allen, ,,když si o mě Kanda myslí,že jsem slabý,já mu to ukážu."řekl nebojácně Allen.

Souboj začal a bylo vidět,že všechni zmohl. Nejhůř na tom byl Allen. Bojoval proti akumě,která byla duší milovaného otce dítěte. Hodlal akumu vysvobodit,ale ona na něho pořád neúnavně střílela. Teď chytil Allen jednu kulku do pravé ruky.,,Teď nebo nikdy!"zařval Allen a vrhl se na akumu se svojí anti-akuma zbraní.,,Poslední." jedinné toto slovo mu prolétlo hlavou.Ano,Allen umíral. Nic jiného se nemohlo stát.Allen to tušil a Kanda také. Proto nedovolil Allenovi jít na misi. Allen dopadl tvrdě na zem a díval se,jak mu duše děkuje.,,To za nic"řekl Allen.

,,Allene!" volal Yu,když viděl že tu nikde není. Tamhle,mezi troskami byala vidět Allenova plavá kšice,potříštena krví.,,Kando?"zašeptal Allen,když viděl,že k němu míří. V očích se mu zatřpytili slzy.,,Promiň Kando."vzlykal Allen.,,Měl jsem zůstat doma,jak si mi nařídil.,,To nic"utěšoval ho Kando.,,To bude v pohodě." ale sám tohu moc nevěřil. Allen to poznal a řekl: ,,Vím že je konec,tak mi nelži,umírám,že ano? Yu se na nic jiného nezmohl,tak jen kývl.,,Ale ješte než umřu,chci ti něco říct." Ano? hlesl Kando.,,Miluju tě" vydechl naposled Allen,než se mu ruka svezla k zemi.,,Já tebe také" pošeptal potichu Yu,než se zvedl a nabrousil své ostří meče. ,,Vyhraju,to slibuju!"řekl Kando,než se pustil do boje.,,Slibuješ?"zopakoval  po něm Allen,než dočista usnul věčným spánkem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.....

(Starvation, 18. 8. 2009 17:29)

Já naopak anime viděla a byla jsem do něj vyloženě zažraná. Musím podotknout, že Yuovo chování se jemu opravdovému JÁ absolutně vůbec nepodobá. Trochu mě zklamalo, že povídka byla tak krátká - tedy vše bylo uspěchané a jen málokdy jsem si stihla uvědomit, co se to vlastně děje. Taky musím zkritizovat přehlednost.
Inu, snad jsem nebyla nijak hrubá, jen říkám svůj názor. Nápad byl však hezký - snad jen jej lépe zpracovat. :)

...

(terkic, 31. 5. 2009 14:42)

sice jsem toto anime ještě neviděla, ale tahle povídka se mimoc líbila:)